Перше травня – День міжнародної солідарності трудящих!

-
08:55
48
Перше травня – День міжнародної солідарності трудящих!

Мир! Праця! Травень! — День Першого травня, коли робітники всіх країн святкують своє пробудження до свідомого життя. Тобто, святкують своє об’єднання в боротьбі проти всього насильства і всякого гноблення людини людиною.

Першотравень святкується з 1889 року по рішенню Парижського Конгресу ІІ Інтернаціоналу як велика міжнародна маніфестація. Нагадую, в СРСР це свято було дійсним святом для мільйонів радянських людей. Адже вони не могли собі уявити як це можна: шукати і не находити роботу, не отримувати місяцями заробітну плату, працювати без вихідних по 10-12 годин в добу.

Сьогодні в Україні за завісою боротьби різних груп олігархічного капіталу — все ще існує Два світи, які стоять один проти одного в цій великій боротьбі: світ капіталу і світ праці, світ експлуатації і рабства, світ братства і свободи.

І що ми, українці, маємо в 21 столітті — злидні і приниження, голод та нерівність, замовні вбивства, злочини та корупцію у всіх сферах життя.

До цього слід додати, що реформи, які проводяться органами сьогоднішньої влади, направлені на продаж сільськогосподарської землі, закриття заводів, лікарень, шкіл, зростання тарифів та цін на ліки та товари першої необхідності. І це не повний перелік того, як владні бариги прагнуть вивернути і без того порожню кишеню українців.

А відповіддю цих мільйонів українців може стати лише об’єднання для боротьби. Боротьби за свої одвічні права, за своє сьогодення, за майбутнє своїх нащадків.

На жаль, цього року Першого травня — українці не зможуть вийти на протестний рух. Але протестними гаслами залишаються: ми вимагаємо скасувати грабіжницькі реформи в освіті та медицині, пенсійну реформу. «Владу — трудящим, а не мільйонерам».

В цей день дозвольте привітати всіх українців з Днем міжнародної солідарності трудящих. Стійкості та мужності в боротьбі за свої права, віри в свої сили, здоров'я та довголіття.

Хай живе 1 Травня — День міжнародної солідарності трудящих!

Зі святом всіх українців — Весни! Праці! Миру!

Мартиненко М.В.,

другий секретар Житомирського обкому КПУ

Травень 2020 року


Источник: https://kpu.ua/ru/95874/pershe_travnja__den_mizhnarodnoji_solidarnosti_trudjaschyh
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...